KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 13713431
nr 1371 3431
Ewa Rudling
(f. 1936), Sverige
Fotografi, Vinter. Signerad. Motivet: 25x37 cm
Ewa Rudling, svensk fotograf, född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:00:23
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)